Haberler

Üniversite Yerleştirmede Büyük Başarı

17 Austos 2017

2017 LYS’de tercih yaparak çeşitli üniversitelere yerleşen öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Üniversite Yerleştirmede Büyük Başarı

Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

Sıra Ad Soyad Üniversite Bölüm
1 Şule Göktekin İstanbul Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
2 Emrullah Şimşek İstanbul Çapa Tıp
3 Yusuf Kahraman Bahçeşehir  Tıp (İngilizce) (Tam Burslu)
4 Zeynep Akbaş Marmara  Tıp (İngilizce)
5 Lokman Tunca Biruni  Tıp (Tam Burslu)
6 Yunus Emre Yavuz Biruni  Tıp (Tam Burslu)
7 Alagül Erdem Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar  Tıp (İngilizce) (Burslu)
8 Gizem Zeynep Bayrak Maltepe Tıp (İngilizce) (Tam Burslu)
9 Serra Tanışman Bezm-İ Âlem Vakıf Tıp (Burslu)
10 Beyzanur Doğan Bezm-İ Âlem Vakıf Tıp (Burslu)
11 Demet Sertel Bezm-İ Âlem Vakıf Tıp (Burslu)
12 Muhammet İmran Bilgiç Bezm-İ Âlem Vakıf  Tıp  (Burslu)
13 Aybike Ceren Aksoy Trakya Tıp
14 Zeynep Çelik Trakya  Tıp 
15 Dilara Kılınç Biruni Tıp (Burslu)
16 Gamze Tan Biruni  Tıp (Burslu)
17 Feyza Bilici İstinye Tıp (Tam Burslu)
18 Ahmet Numan Kılıç Harran  Tıp
19 Ayşe Nur Gökce Bozok Tıp 
20 Dilçem Polat Yakındoğu Tıp (İngilizce)
21 Rumeysa Saeed Saraybosna Tıp
22 Hüseyin Hilmi Kul İstanbul Diş Hekimliği
23 Zeynep Dere Marmara Diş Hekimliği
24 Beyza Erol Bezm-İ Âlem Vakıf Diş Hekimliği (Tam Burslu)
25 Ömer Özbek Bezm-İ Âlem Vakıf Diş Hekimliği (Tam Burslu)
26 Merve Kulaksız Bezm-İ Âlem Vakıf Diş Hekimliği (Burslu)
27 Ahmet Eren Baş Biruni  Diş Hekimliği (Burslu)
28 Emirhan Ülke Aydın Diş Hekimliği
29 Zülal Tigin Boğaziçi  Psikoloji (İngilizce)
30 Nur Muhammet Subaşı Boğaziçi Uluslararası Ticaret (İngilizce)
31 Elif Aksoy Biruni  Eczacılık ( Burslu)
32 Sevdenur Önger Bezm-İ Âlem Vakıf Eczacılık ( Burslu)
33 Bahri Barış Aydın Orta Doğu Teknik Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
34 Ahmet Karabey İstanbul Teknik Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
35 Gamze Erdoğan İstanbul Teknik Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
36 Mustafa Ölçücüer Sabancı Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
37 Azra Nida Onur Karabük Endüstri Mühendisliği
38 Burcu Çeştan Mef Endüstri Mühendisliği (İngilizce) ( Burslu)
39 Ceren Aybüke Bozatlı Bilgi Hukuk
40 Melisa Ecem Azizağaoğlu Kültür Hukuk
41 Gülce Kılıç Kültür Hukuk ( Burslu)
42 Yakup Sait Çağlar İstanbul Sabahattin Zaim Hukuk ( Burslu)
43 Songül Altun Aydın Hukuk ( Burslu)
44 Taha Berk Kaplan Altınbaş Hukuk ( Burslu)
45 Nisanur Durmuş Altınbaş  Hukuk  ( Burslu)
46 Edanur Öztürk Marmara Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
47 Muhammed Farmedi Tengirşek Sabahattin Zaim Bilgisayar Mühendisliği ( Burslu)
48 Mustafa Hanecioğlu Kültür Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce- Burslu)
49 Kadircan Küçükbıyık Karadeniz Teknik Elektrik-Elektronik Mühendisliği
50 Abdullah Selim Köksal Fatih Sultan Mehmet Vakıf  Elektrik-Elektronik Mühendisliği ( Burslu)
51 Ahmet Ovalı Kültür Elektrik Elektronik Mühendisliği (İngilizce- Burslu)
52 Fatih Buğra Akdoğan Yıldız Teknik Makine Mühendisliği
53 Naz Erkoç Koç  Makine Mühendisliği (İngilizce) 
54 Taha Yasin Ersan Koç  Makine Mühendisliği (İngilizce) 
55 Muhammed Mücahit Aydın İstanbul İnşaat Mühendisliği
56 Ubeyde Budanur İstanbul İnşaat Mühendisliği
57 Ali Uyan Kültür İnşaat Mühendisliği
58 Berkay Aydın Kültür İnşaat Mühendisliği (İngilizce) ( Burslu)
59 Ahmet Hamzaçebi Aydın İnşaat Mühendisliği
60 Elif Nur Küçükakyüz Koç Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İngilizce) ( Burslu)
61 Erdem Türkeş Sakarya Mimarlık
62 İpek Erişen Mef Mimarlık (İngilizce-Tam Burslu)
63 Elif İşleyen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Mimarlık 
64 Ulaş Şatıroğlu İtalya Florance Unıversıty Of Arts Mimarlık
65 Şevval Mirmahmutoğulları Kültür Mimarlık ( Burslu)
66 Erva Şeyda Bilen Sabahattin Zaim Mimarlık ( Burslu)
67 Rana Nur Kantar İstanbul Ticaret Mimarlık ( Burslu)
68 Berat Çerman İstinye Mimarlık ( Burslu)
69 Candemir Selçok Bahçeşehir Mimarlık (İngilizce) 
70 Dilara Çeliköz Beykent Biyomedikal Mühendisliği (Tam Burslu)
71 Esra Yurttaş Fatih Sultan Mehmet Biyomedikal Mühendisliği ( Burslu)
72 Elif Bozcalı Bahçeşehir Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) ( Burslu)
73 Tuğçe Yüksel Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar  Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ( Burslu)
74 Beyza Ebrar Tanrıkulu Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ( Burslu)
75 Elif İnci Biruni  Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
76 Ebrar Sümeyye Kurt İstinye Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ( Burslu)
77 Ecenur Yavuz Ortadoğu Teknik Fizik Öğretmenliği (İngilizce)
78 Nihal Özkaraaslan Mersin İngilizce Öğretmenliği
79 Ayşe Bengisu Öztürk Marmara Tarih Öğretmenliği
80 Mete Gazoz Akdeniz Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü
81 Cüneyt Akçatepe Marmara Türk Dili ve Edebiyatı
82 Dilara Betül Hasanoğlu İstanbul Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları
83 Furkan Baksın Karadeniz Teknik Matematik
84 Güzide Nur Ercan Arel İç Mimarlık ( Burslu)
85 Merve Çelik Altınbaş İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) ( Burslu)
86 Sercan Hündür Esenyurt İç Mimarlık ( Burslu)
87 Melis Kurt İstanbul Sabahattin Zaim İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ( Burslu)
88 Tuğba Yaşık İstanbul Ticaret İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 
89 Merve Nur Taman Bahçeşehir Psikoloji
90 Nursena Koç Bilgi Psikoloji (İngilizce)
91 Zilan Çelik İstanbul Sabahattin Zaim Psikoloji (İngilizce) ( Burslu)
92 Muhammed Tarık Yılmaz Fatih Sultan Mehmet Vakıf  Psikoloji ( Burslu)
93 Mustafa Kurtaran Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar  Psikoloji 
94 Büşra Uzuner Altınbaş Psikoloji (İngilizce) ( Burslu)
95 Tuğba Fındıkci Bilim Psikoloji
96 Şenvay Kılıç Esenyurt Psikoloji
97 Ayşenur Naile Yılmaz Bahçeşehir Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
98 Buket Çeştan Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
99 Meryem Beyza Çelik Bezm-İ Âlem Vakıf Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
100 Aybüke Kayışkıran Biruni Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
101 Rabia Nur Arlı Biruni Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
102 Handan Hüma Yavuztürk Sabahattin Zaim Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
103 Zehra Dilara İşman Sabahattin Zaim Beslenme ve Diyetetik ( Burslu)
104 Zeynep Büşra Çonkar Marmara  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
105 Ahmed Berkay Torba İstanbul İşletme (İngilizce)
106 Hasan Furkan Eroğlu İstanbul İşletme (İngilizce)
107 Özlem Ünlüsoy İstanbul İşletme (İngilizce)
108 Zeynep Şeyma Eriş Yıldız Teknik İşletme
109 Burak Koçak İstanbul İşletme
110 Beyza Nur Abaklı Bahçeşehir İşletme (İngilizce) ( Burslu)
111 Işıl Zeynep Gölbaşı İstanbul Bilgi İşletme (İngilizce) ( Burslu)
112 Fahri Emir İlhan İstanbul Ticaret İşletme (İngilizce-Tam Burslu)
113 Sena Nur Kartal İstanbul Ticaret İşletme ( Burslu)
114 Nedime Ayşegül Karakaş Mef İşletme (İngilizce- Burslu)
115 Nour El Houda Dekhılı İstanbul İktisat
116 Merve Balarısı İstanbul İktisat
117 Abdullah İncir İstanbul Gelişim Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 Burslu)
118 Ahmet Süleyman Mutlu İstanbul Aydın Yerel Yönetimler (%50 Burslu)
119 Akşin Taha Dağdelen İstanbul Ticaret Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (%50 Burslu)
120 Berkay Kızılay İstanbul Aydın Bilgisayar Programcılığı (%50 Burslu)
121 Doğukan Dumlu İstanbul Gelişim Bilgisayar Programcılığı (İö) (%50 Burslu)
122 Elif Kaya İstanbul Bilgi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık (İngilizce) (%50 Burslu)
123 Feyzanur Karabay Haliç Ebelik (%25 Burslu)
124 İsmail Serhan Arabacı İstanbul Kültür Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
125 Mert Atasal İstanbul Kültür Uluslararası Ticaret (%50 Burslu)
126 Merve Taşkale Fatih Sultan Mehmet Vakıf Türk Dili ve Edebiyatı (%50 Burslu)
127 Merve Uslu Beykent Mimari Restorasyon (%50 Burslu)
128 Mustafa Yiğit İstanbullu İstanbul Sabahattin Zaim Uluslararası Ticaret ve Finansman (%50 Burslu)
129 Rabia Zeynep Başak İstanbul Bilgi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce) (%25 Burslu)
130 Yunus Emre Kartal Kadir Has  Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
131 Ahmet Burak Ocakçı Altınbaş Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
132 Ahmet Dulun İstanbul Kültür Yeni Medya ve İletişim (%50 Burslu)
133 Ahmet Emin Altunbaş Aydın Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
134 Betül Beyza Taşova Bilgi Moda Tasarım (%50 Burslu)
135 Betül Cansız Beykent Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%50 Burslu)
136 Büşra Betül Dilsiz Biruni Ebelik (Tam Burslu)
137 Çağla Nur İrmak Biruni Çocuk Gelişimi (%50 Burslu)
138 Fatma Betül Kara Gelişim Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 Burslu)
139 Fatmanur Bektaş Biruni Çocuk Gelişimi (%50 Burslu)
140 Hilal Yaren Özaslan Gelişim Ekonomi ve Finans (İngilizce) (%75 Burslu)
141 Mehmet Oğuz Akgül Yeni Yüzyıl Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 Burslu)
142 Mihriban Mengi Beykent İşletme Yönetimi (%75 Burslu)
143 Muhammed Sari Aydın Mimari Restorasyon
144 Nisa Hacı Sabancı Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (İngilizce-%25 Burslu)
145 Orçun Çınar Kültür Uluslararası Ticaret (İngilizce-%50 Burslu)
146 Ömer Faruk Hacıkurtiş Gelişim İşletme Bilgi Yönetimi (%75 Burslu)
147 Ömer Faruk Onur Gelişim İşletme Bilgi Yönetimi (%75 Burslu)
148 Recvi Bajrami Aydın Dış Ticaret (%50 Burslu)
149 Sude Uzun Bilgi Reklamcılık (İngilizce) (%50 Burslu)
150 Suna Aras Medeniyet Uluslararası İlişkiler
151 Şamil Akmercan Aydın İnsan Kaynakları Yönetimi (%50 Burslu)
152 Umut Sancak İstanbul Ticaret Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (%25 Burslu)